ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΕΛΙΔΩΝ

Για την  κατασκευή της σελίδας του Γυμνασίου Σκοπέλου δραστηριοποιήθηκαν :

ΥΛΙΚΟ

50 μαθητές χωρισμένοι σε 8 ομάδες  για την συγκέντρωση υλικού και το γράψιμο των κειμένων σε Η/Υ

ομάδα 1:ΛΑΤΖΟΥΝΗΣ Ν., ΚΑΝΤΑΡΑΚΙΑ Ρ., ΘΩΜΑΣ Σ., ΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Μ., ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗ Χ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μ.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΙΣΤΟΡΙΑ, ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 2:ΖΙΑΜΠΑ Α., ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗ Χ., ΓΚΟΥΜΑΝ., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Γ., ΣΤΙΒΑΧΤΗ Μ.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 3: ΞΗΝΤΑΡΗΣ Θ., ΛΙΜΠΙΝΤΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΟΒΙΚΟΣ Ν.,ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Μ., ΜΠΕΚΙΡΙ Α.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΧΩΡΙΑ, ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 4:ΡΑΠΤΑΚΗΣ Ν.,ΓΕΩΡΓΙΟΥ Φ., ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗΣ Ν.,ΦΛΩΡΟΥ Χ., ΖΙΑΜΠΑΣ Θ., ΞΕΙΡΟΧΕΙΜΩΝΑΣ Α., ΜΠΕΤΣΑΝΗ Μ.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΛΑΟΓΡΑΦΙΑ,  ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 5:ΠΑΠΑΛΑΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ Ν., ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΙΤΣΑΙ Κ., ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ Δ., ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ Ι.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ, ΙΣΤΟΡΙΑ , ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ομάδα 6:ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Ι., ΤΑΛΑΔΙΑΝΟΣ Ν., ΛΕΜΟΝΗ Ε., ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ Μ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Μ., ΚΟΣΥΦΗΣ Β.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ, ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ, ΦΑΓΗΤΟ, ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 7:ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΑΣ Σ., ΓΑΛΑΤΣΙΑΝΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ Ι.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΑΛΙΕΙΑ, ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΟΠΕΛΟΥ

ομάδα 8: ΝΤΙΤΖΑΙ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΔΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.

Σελίδες που επιμελήθηκε: ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΑΓΩΓΗ ΥΓΕΙΑΣ,  Σ.Ε.Π., ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Ο κ. Μπελτζενιτης ,εκτός των φωτογραφιών του σχολείου που έβγαλε , μας έδωσε δωρεάν πρόσβαση στο αρχείο του για το νησί της Σκοπέλου